Spółka z o.o. komandytowa 2015

Spółka z o.o. komandytowa 2015 to forma powstająca w wyniku połączenia dwóch form działalności gospodarczej. Jedną formą jak sama nazwa mówi jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, drugą natomiast spółka komandytowa.

Spółka komandytowa charakteryzuje się tym, iż posiada dwa rodzaje wspólników, jednymi są komandytariusze odpowiadający za zobowiązania spółki tylko do wartości wniesionych przez siebie wkładów, drugimi natomiast komplementariusze, którzy odpowiadają za ewentualne zadłużenia całym swoim majątkiem osobistym. W przypadku spółki z o.o. komandytowej, komplementariuszem staje się spółka z o.o. posiadająca osobowość prawną. Łączenie tych działalności ma na celu optymalizację podatkową.

Jeżeli jesteś zainteresowany posiadaniem firmy, jaką jest spółka z o.o. komandytowa 2015? Możesz skontaktować się z nami. Zajmujemy się wszelkimi czynnościami związanymi z rejestracją. Zadzwoń i dowiedz się więcej od naszego eksperta. Staramy się ograniczyć koszty oraz wykonać wszystkie formalności w jak najszybszym czasie.