Spółka z o.o. komandytowa 2016

Spółka z o.o. komandytowa 2016 może okazać się hitem tego roku. Spółki z o.o. i spółki komandytowe są formami cieszącymi się największą popularnością, najczęściej wybieranymi przez początkujących przedsiębiorców. Ich połączenie może okazać się jeszcze lepszym rozwiązaniem, niż każda z tych form osobno. 
 
Każda forma spółki ma swoje wady i zalety. Utworzenie spółki z o.o. komandytowej pozwala zneutralizować wady jednej spółki, ciesząc się zaletami innej. Polega to na tym, że prowadząc spółkę z o.o. posiada się pełne ograniczenie odpowiedzialności majątkowej. Niestety trzeba odprowadzać podwójne opodatkowanie od zysku spółki, zarówno z tytułu podatku CIT jak i PIT. Tworząc spółkę z o.o. komandytową wszyscy wspólnicy zachowują ograniczoną odpowiedzialność majątkową, ale nie ponoszą też konsekwencji podwójnego opodatkowania. 
 
Spółka z o.o. komandytowa 2016 może okazać się świetnym rozwiązaniem. Osoby zdecydowane na jej utworzenie, mogą znaleźć pomoc w naszej firmie. Wystarczy się z nami skontaktować.
×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek