Spółka z o.o. obcokrajowcy

Obcokrajowcy często decydują się na podjęcie działalności gospodarczej w Polsce. Jedną z najchętniej wybieranych przez nich form prawnych jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Rejestracja spółki z o.o. musi odbyć się w języku polskim, co dla osób, które pochodzą spoza Polski może stanowić barierę. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka z o.o. obcokrajowcy, którą posiadamy w ofercie jest gotowa do natychmiastowego podjęcia działalności. Prowadzenie firmy w tej formie jest bardzo korzystne. Spółką z o.o. posiada wiele zalet, stąd jej popularność. Nasze spółki posiadają numery rejestrowe oraz kompletną dokumentację.

Naszych Klientów obsługujemy w różnych językach, co pozwala nam na kompleksową obsługę osób z zagranicy. Oferujemy na sprzedaż spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nowe oraz te o różnym okresie stażu. Osoby zainteresowane zakupem gotowej spółki w naszej firmie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek