Spółki 2016

W ofercie biura znajdą Państwo spółki 2016, które zostały założone z myślą o naszych Klientach w celu sprzedaży. Z racji tego, że od lat działamy na rynku to staramy się w maksymalnym stopniu pomagać przyszłym i działającym już przedsiębiorcom. Na czym polega nasza pomoc? Kto może liczyć na wsparcie?
Nasza oferta skierowana jest dla osób, które chcą założyć firmę bezpiecznie i szybko. Umożliwiają to gotowe spółki, które są w pełni przygotowanymi podmiotami do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Klient może prowadzić firmę już następnego dnia po dokonaniu transakcji. Spółka posiada numer NIP, REGON czy też KRS. Nabywca spółki otrzymuje wszystkie dokumenty rejestracyjne, a dodatkowo zaświadczenie mówiące o tym, że spółka jest czysta, czyli nie prowadziła działalności, nie zawierała umów oraz nie zatrudniała pracowników. Gotowe spółki 2016 to bezpieczny sposób na rozpoczęcie przygody w własną firmą.
Jesteś zainteresowany współpracą? Chciałbyś pozyskać szczegółowe informacje? Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Z naszym gronem ekspertów śmiało możesz wejść na drogę do sukcesu!