Spółki na sprzedaż cudzoziemiec

Obcokrajowcy planujący prowadzić działalność w Polsce najczęściej wybierają formę, jaką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółkę z o.o. można założyć od podstaw, albo kupić gotową. Spółki na sprzedaż cudzoziemiec to jednostki, które są w pełni założone – posiadają NIP, REGON, KRS i bardzo często aktywny VAT i VAT EU. Zakup gotowego podmiotu pozwala na rozpoczęcie działalności bardzo szybko, gdyż omija się formalności związane z procedurą rejestracyjną.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, a specjaliści mają w tym zakresie ogromne doświadczenie. W swojej bazie posiadamy spółki zarówno z 2017 roku, jak i spółki stażowe: z 2016, 2015, a nawet 2012 roku. W zależności od preferencji klienta, postaramy się wybrać najbardziej odpowiedni podmiot względem jego oczekiwań i potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy są dostępni w dni robocze w godzinach od 09:00 do 17:00. Specjaliści przedstawią atrakcyjną ofertę, odpowiedzą na wszystkie pytania oraz udzielą cennych porad.