Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski. Podmiot ten szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród zagranicznych inwestorów, ze względu na fakt, iż założyć może go każdy bez względu na kraj swojego pochodzenia.
Spółka z o.o. wymaga też niewielkiego kapitału zakładowego, a w razie jej zadłużenia wszelkie należności regulowane będą z majątku spółki, a nie jej wspólników.
Rejestracja tej jednostki trwać może jednak nawet kilka tygodni. Z tego względu warto zwrócić się do specjalistów, którzy dopełnią za Ciebie wszelkich formalności.
Nasza firma oferuje spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowców. Gwarantujemy nowe, czyste spółki, zapewniające szybki i bezpieczny start.

Decydując się na naszą ofertę będziesz mógł natychmiast poprowadzić firmę. Twoje obowiązki związane z rejestracją ograniczą się do złożenia podpisu na umowie spółki pod nadzorem notariusza. Zachęcam zatem do kontaktu w celu poznania szczegółów.