Sprzedam dwuletnią spółkę kapitałową

Być może wiele początkujących przedsiębiorców, poszukujących w Internecie informacji o zakładaniu działalności gospodarczej, mogło spotkać się z ogłoszeniami typu: “Sprzedam dwuletnią spółkę kapitałową” czy “Gotowa spółka z o.o.” , a może “Gotowa spółka z stażem na sprzedaż”. 
 
Zakup gotowej spółki zamiast samodzielnej rejestracji w KRS jest coraz częściej wybierany. Możliwości jakie daje nasza firma dzięki temu, że oferuje je dla przedsiębiorców gotowe spółki są duże. Wszyscy, którzy pragnęli by rozpocząć prowadzenie własnej działalności, kupując gotową spółkę, nie muszą niczym się zajmować. Wystarczy tylko sporządzić umowę zakupu, a następnie dokonać zmiany danych spółki w KRS.  
 
Spółka oferowana przez naszą firmę posiada wszystkie dokumenty, niezbędne do prowadzenia działalności oraz numery NIP, REGON, KRS. Dlatego też nabywca nie musi się martwić samodzielnym przeprowadzaniem rejestracji. Poza wygodą, oszczędnością czasu i pieniędzy, zakup gotowej spółki może być jeszcze atrakcyjniejszy, a to za sprawą bogatej oferty spółek. Znajdują się w niej spółki z stażem, spółki kapitałowe oraz osobowe i wiele innych.