Sprzedam sp z oo z siedzibą w Warszawie

Reprezentuję firmę, zajmującą się sprzedażą gotowych podmiotów gospodarczych. W ramach jej działalności sprzedam sp z oo z siedzibą w Warszawie.

Oferowane przeze mnie podmioty to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w pełni przygotowane do poprowadzenia pod sobą firmy. Zostały one wpisane do niezbędnych urzędów, czego potwierdzeniem są numery NIP, REGON, KRS oraz VAT, którymi dysponują. Ponadto są one wyposażone w kapitał zakładowy, dokumentację firmową oraz umowę. Podstawowym atutem tych jednostek jest siedziba mieszcząca się w Warszawie. Prestiżowa lokalizacja znacznie podnosi wiarygodność spółek. Oznacza to, że podmioty, których siedziba ulokowana jest w centrum dużych miast ma o wiele większe szanse na osiągnięcie sukcesu, gdyż odbiorcy chętniej zwrócą się do nich niż do spółek zarejestrowanych w niewielkich miejscowościach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, a także przedstawią szczegóły naszej oferty.