Sprzedam spółkę półroczną

W Polsce jest wielu różnych form prowadzenia działalności, które pozwalają przedsiębiorstwom wybrać najlepszą pośród nich, odpowiednią do specyfiki ich działalności. Niestety o ile rodzaje form przedsiębiorstw bywają bardzo atrakcyjne dla przedsiębiorców, ich założenie jest znacznie trudniejsze niż się wydaje. Proces rejestracji wielu pośród nich bywa trudny i skomplikowany oraz czasochłonny.

Sposobem na zmniejszenie formalności i ułatwienie procesu zakładania spółek jest zakup gotowej spółki. Gotowa spółka jest przedsiębiorstwem w pełni zarejestrowanym, posiadającym niezbędną dokumentację rejestracyjną oraz numery identyfikacyjne: NIP, REGON oraz KRS. Co jeszcze mogą posiadać gotowe spółki, a nie mają tego nowo zarejestrowane jednostki? Tym czymś jest staż.

Spółki stażowe mają zazwyczaj półroczny staż, który już wystarcza by poprawić prestiż spółki i ułatwić zakupującemu ją przedsiębiorcy start w biznesie. Firmy oferujące się w ogłoszeniach „Sprzedam spółkę półroczną” umożliwiają również zakup gotowych spółek z dłuższym lub krótszym stażem, w zależności od życzenia Klientów.