Sprzedam spółkę z o.o. z 2012

Sprzedam spółkę z o.o. z 2012! Dlaczego warto zainwestować w stażową spółkę? Jej zakup powinien brać pod uwagę każdy przedsiębiorca, który planuje w przyszłości starać się o wsparcie finansowe takie jak dofinansowanie z Unii Europejskiej bądź kredyt. Jeśli bowiem osoba rozpatrująca Twój wniosek o wsparcie zobaczy, że jesteś właścicielem spółki założonej już w 2012 roku, to z pewnością staniesz się w jej oczach godny zaufania. Warto więc zainwestować w 4 – letnią spółkę ze stażem.

Niektórzy obawiają się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie i czy nie wiąże się ono przypadkiem z ewentualnymi zadłużeniami i zobowiązaniami finansowymi. Nic z tych rzeczy! Nasze spółki zawsze są czyste! Nie musisz więc się o to martwić.

Warto pamiętać, że zakup gotowej spółki jest niezwykle korzystny jeśli zależy Ci na czasie, bądź nie masz głowy do formalności. Wszystko przebiegnie w zaskakująco szybkim tempie. Właścicielem spółki staniesz się w 1-2 dni, a formalności możesz spokojnie zostawić na naszej głowie.