Sprzedam spółki z 6 miesięcznym stażem

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest chętnie wybieraną formą działalności gospodarczej. Jej ogromną zaletą jest to, że odpowiadamy za zobowiązania proporcjonalnie do wniesionych wkładów. Nasz majątek osobisty w tej sytuacji jest bezpieczny.

Ogłoszenia oferujące sprzedaż gotowej spółki takie, jak “sprzedam spółki z 6 miesięcznym stażem” można spotkać na wielu portalach internetowych. Do kogo kierowane są takie ogłoszenia? Do wszystkich, którzy są zainteresowani prowadzeniem działalności. Warto kupić spółkę, ponieważ jest w pełni zarejestrowana, posiada wszystkie niezbędne numery identyfikacyjne, nie ma żadnych zobowiązań i historii gospodarczej. Zakup trwa kilka dni, natomiast rejestracja znacznie dłużej, bo aż kilka tygodni. Osobom, którym zależy na szybkim starcie przedsiębiorstwa będzie to na rękę. Spółki ze stażem mają większą zdolność kredytową niże te świeżo założone. Wzbudzają one także w kontrahencie zaufanie.

“Sprzedam spółki z 6 miesięcznym stażem” to zdecydowanie ogłoszenia dla Ciebie jeśli jesteś zainteresowanych natychmiastowym rozpoczęciem działalności.