Sprzedaż spółek obcokrajowcom

Prowadząc działalność gospodarczą na terenie Rzeczypospolitej Polski zapewne zauważyłeś, że polski rynek ogromnie się rozwinął. Tym samym coraz więcej zagranicznych inwestorów, a także młodych obcokrajowców wybiera go na miejsce, w którym postanawia założyć własny biznes. Jest to niezmiernie korzystne zjawisko, gdyż powoduje dalsze ożywienie gospodarki.

Prowadzenie działalności na terenie Polski zazwyczaj odbywa się w formie spółek. Niestety podczas rejestracji na jaw wychodzą ogromne niedogodności, które mogą skutecznie odstraszyć inwestorów.
Ewidencja spółki jest procesem długim i skomplikowanym. Zmusza kandydata na właściciela do wypełnienia całej masy formularzy i wniosków, a także odwiedzenia wielu urzędów w celu ich złożenia. Na szczęście istnieje skuteczna metoda na ominięcie tych utrudnień. Stanowi ją zakup gotowej spółki. Tym sposobem w przeciągu chwili stajesz się właścicielem jednostki przygotowanej do natychmiastowego rozpoczęcia działalności na rynku.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek obcokrajowcom. Gwarantujemy czyste jednostki, które nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą firmy. Tym samym pomagamy zapewnić szybki i bezpieczny start.