Sprzedaż spółek z o.o. Łódź

Coraz częściej w planach każdego z nas pojawia się myśl o tym, aby założyć własny biznes. Jednak nie zawsze związane jest to z odpowiednią motywacją, która sprawi, że firma zostanie otworzona. Zdarza się, że przyszli przedsiębiorcy obawiają się ogromu formalności wynikających z przepisów prawa związanego z procedurą założenia spółki. Istnieje jednak sposób umożliwiający pominięcie procesu rejestracji spółki – sprzedaż spółek z o.o. Łódź.

Osoby, które chcą pominąć proces rejestracji spółki mają możliwość otworzenia firmy poprzez zakup gotowej spółki. Czy jest to bezpieczne rozwiązanie? Nabycie spółki pozwala prowadzić przedsiębiorstwo już w jeden dzień po dopełnieniu formalności. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zakup spółki z czystą historią gospodarczą, ponieważ kupujący ma pewność, że nie prowadziła ona wcześniej żadnej działalności.

W naszej ofercie znajdą Państwo spółki „świeże” oraz „stażowe”. To od Klienta zależy jaki rodzaj spółki jest mu potrzebny, my możemy doradzić, aby zakup przyniósł jak najwięcej korzyści. Nasze spółki zostały założone w celu sprzedaży. Brak zadłużeń spółki poświadczamy notarialnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.