Sprzedaż spółki z o.o. z 2015

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością bardzo często wybierana jest jako forma prowadzenia działalności gospodarczej. Na popularność tej jednostki wpływa przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, konieczność wniesienia niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych, a także fakt iż założyć ją może każdy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o..

Jako, iż tradycyjna rejestracja tego podmiotu jest niezmiernie czasochłonna, większość przedsiębiorców decyduje się na nabycie gotowej jednostki. Prócz możliwość natychmiastowego rozpoczęcia aktywności na rynku zakup spółki pozwala nabyć spółkę stażową, czyli jednostkę, której rejestracja odbyła się pewien okres czasu temu.
Spółki stażowe przede wszystkim są bardziej wiarygodne, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie im zdobyć dotacje unijne bądź kredyty bankowe.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółki z o.o. z 2015 roku. Atrakcyjna cena i 2 letni staż sprawiają, iż jest to optymalne narzędzie do poprowadzenia firmy. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.