Tania rejestracja spółki dla obcokrajowców

Rozwój gospodarczy sprawił, że Polska cieszy się coraz większą popularnością u zagranicznych inwestorów, którzy właśnie nasze państwo wybierają jako lokalizację dla własnego przedsięwzięcia. Liczne formalności związane z zakładaniem nowej działalności, a także w wielu przypadkach bariery językowe, w znaczący sposób dają się we znaki cudzoziemcom.
Z tego powodu na rynku pojawiło się mnóstwo firm, w których ofertach obecna jest tania rejestracja spółki dla obcokrajowców.

Podmioty te zajmują się wszelkimi niezbędnymi formalnościami, jakimi jest rejestracja spółki w poszczególnych urzędach, ale także załatwianie całej dokumentacji, otwieranie kont bankowych i zajmowanie się resztą biurokracji.Obcokrajowiec staje się zatem właścicielem przygotowanego do prowadzenia działalności podmiotu gospodarczego zaraz po dokonaniu transakcji.
Jedynym koniecznym wymogiem, który musi spełnić jest podpisanie umowy w postaci aktu notarialnego przed polskim notariuszem. W razie problemów językowych niezbędne jest zatrudnienie tłumacza przysięgłego.