Tanie zakładanie spółki z oo

Najczęściej wybieraną formą prowadzenia firmy są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Niewątpliwą zaletą takiej formy jest ograniczenie odpowiedzialności wspólników za zobowiązania zaciągnięte przez spółkę. Dodatkowo założyć może ją niemalże każdy, za wyjątkiem innej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a minimalny kapitał zakładowy to jedynie pięć tysięcy złotych.

Ponadto na rynku istnieje wiele firm oferujących tanie zakładanie spółki z oo. Ich usługi pozwalają znacznie ograniczyć czas, który należałoby spędzić w kolejkach do urzędów oraz na wypełnianiu skomplikowanych wniosków i formularzy. Firmy te zajmują się wszystkimi formalnościami, przekazując klientowi podmiot przygotowany do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Decydując się na taką transakcję, koniecznie należy zwrócić uwagę na kompetencje i doświadczenie danej firmy, gdyż od jej rzetelności zależą początki naszej działalności.

W tego typu usługach specjalizuje się nasza firma. Oferujemy całkowite bezpieczeństwo oraz najwyższy standard obsługi. Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym konsultantem.