Zakładanie spółki niezależnie od lokalizacji

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać zarejestrowana przez internet z każdego miejsca w Polsce. Zakładanie spółki niezależnie od lokalizacji możliwe jest od 1 stycznia 2012 roku dzięki platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Rejestracja działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet jest znacznie korzystniejsza niż tradycyjna rejestracja. Proces założenia spółki trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Założenie spółki w ten sposób jest także znacznie tańsze. Umowa spółki nie jest tworzona w formie aktu notarialnego, lecz na podstawie wzoru dostępnego na stronie, dlatego też przedsiębiorca nie ma obowiązku płacenia wysokich kosztów taksy notarialnej.

Niejeden przedsiębiorca wybiera rejestrację spółki z o.o. przez Internet nie tylko ze względu na krótszy czas oczekiwania, ale także ze względu na niższe koszty. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek z o.o. dla osób z całej Polski.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button