Zakup 12 miesięcznej spółki z o.o.

Planujesz rozpocząć własny biznes? Zakup 12 miesięcznej spółki z o.o. z pewnością okaże się trafnym posunięciem. Gotowe spółki cieszą się dużą popularnością ze względu na swoje liczne zalety. Pierwszą z nich są oczywiście formalności, a właściwie ich brak. Kupno przedsiębiorstwa daje nam ogromną wygodę, gdyż wszystkimi sprawami urzędowymi zajmuje się firma sprzedająca spółkę. Zadaniem Klienta będzie jedynie ustalenie szczegółów oraz podpisanie dokumentów.

Inną bardzo istotną zaletą gotowych spółek jest krótki czas oczekiwania. Jak wiadomo, samodzielne zakładanie firmy to kwestia miesiąca, a nawet więcej. Jeśli natomiast zainwestujesz w istniejącą już spółkę, nasza firma w 2-3 dni uczyni Cię szczęśliwym posiadaczem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Powierz nam kredyt zaufania! Pracownicy naszej firmy są profesjonalistami nie pozwalającymi sobie na żaden błąd. Dobra opinia naszej firmy wynika z troski o każdego Klienta oraz zaangażowania w swoją pracę. Skontaktuj się z nami i ciesz się z bezproblemowej współpracy i zachwycających efektów.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button