Zakup spółki z o.o. z 2016

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jakie zalety niesie ze sobą zakup spółki z o.o. z 2016. Jakieś zalety musi mieć, skoro cieszy się wciąż rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców. Przedsiębiorca decydujący się na zakup gotowej spółki ma możliwość prowadzenia firmy już następnego dnia po dokonaniu zakupu.
Oferowane spółki występują najczęściej w czystej postaci. Oznacza to, że nie prowadziły one wcześniej działalności, czyli są wolne od jakichkolwiek zadłużeń czy zobowiązań. Kupując takową spółkę możemy otrzymać notarialne potwierdzenie o „czystości spółki”. Gotowe spółki są zdolne do funkcjonowania na rynku. Posiadają niezbędne numery NIP, REGON oraz wpis do KRS. Obowiązkiem przedsiębiorcy jest dokonanie aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Powierzenie się w ręce naszych ekspertów zapewni profesjonalną pomoc zarówno podczas zakładania firmy jak i jej prowadzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy stosować rozwiązania przynoszące ogromne korzyści. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.