Założenie spółki komandytowej w 2016 roku

Założenie spółki komandytowej w 2016 roku nadal będzie przebiegało w oparciu o te same zasady. Nie jest to raczej dobra wiadomość zwłaszcza, że zakładanie tej spółki nie należy do łatwych rzeczy. Jest to co prawda atrakcyjna forma działalności, ale jej zakładanie sprawia pewne problemy, a dodatkowo zajmuje sporo czasu.  
 
Założenie spółki komandytowej rozpoczyna się od sporządzenia umowy spółki, która zgodnie z przepisami musi przyjąć formę aktu notarialnego. Następnie należy zatroszczyć się o poprawne wykonanie dokumentacji rejestracyjnej przedsiębiorstwa i złożenie jej w właściwym sądzie. Rejestrację spółki komandytowej można także przeprowadzić za pomocą Internetu, korzystając z specjalnego systemu informatycznego Ministerstwa Sprawiedliwości. Sposób ten usprawnia trochę całą procedurę.
 
Założenie spółki komandytowej w 2016 roku warto powierzyć specjalistom. W tym celu najlepiej jest skontaktować się z naszą firmą i wybrać usługę, polegającą na rejestracji spółki. Więcej informacji na temat naszych usług, można otrzymać od naszych ekspertów. Zapraszamy do kontaktu.