Założenie spółki z o.o. w Krakowie

Wielu przyszłych przedsiębiorców zastanawia się nad wyborem najlepszej formy działalności dla siebie – często jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiada ona swoje zalety, takie jak np. stosunkowo niewielka wysokość kapitału zakładowego, czy ograniczenie ryzyka finansowego wspólników.

Jak wygląda założenie spółki z o.o. w Krakowie?
Przedsiębiorca może wybrać jeden z kilku sposobów na założenie własnej spółki. Jednym z nich jest tradycyjna rejestracja, która może jednak trwać tygodniami. Jest to duża wada, która dyskwalifikuje tą drogę w oczach wielu przedsiębiorców, którym szczególnie zależy na czasie.

Innym sposobem na rozpoczęcie własnej działalności jest uzyskanie pomocy w jej rejestracji przez Internet. Niektóre firmy oferują taką pomoc, dzięki czemu cały proces zajmuje najwyżej kilka dni.

Przedsiębiorca, który chciałby jak najszybciej rozpocząć własną działalność, unikając przy okazji uciążliwych formalności, może skorzystać z jeszcze jednego rozwiązania. Jest nim kupno gotowej spółki, którego można dokonać nawet w 2-3 dni. Takie spółki, które mają całkowicie czystą historię, mogą być szybkim i bezpiecznym wyjściem dla każdego.