Założenie spółki z o o

Na założenie spółki z o o decyduje się bardzo dużo przedsiębiorców. Prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo korzystne, gdyż osobisty majątek wspólników jest chroniony, gdyż posiadają oni ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki.

Założenie spółki z o o możliwe jest w sposób tradycyjny lub uproszczony. Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem skomplikowanym i długotrwałym – może ona trwać nawet kilka tygodni, a popełnienie błędu w dokumentacji powoduje konieczność ponowienia całego procesu. Uproszczona rejestracja spółki z o.o. odbywa się na platformie teleinformatycznej. Sposób ten jest zdecydowanie prostszy, a rejestracja spółki dokonywana jest w maksymalnie 24 godziny.

Założenie spółki z o o może być problematyczne, dlatego nasza firma pomaga początkującym przedsiębiorcom podczas rejestracji podmiotu. Oferujemy pomoc podczas tradycyjnej lub uproszczonej rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Doradzamy na każdym etapie rejestracji, a także pomagamy w doborze numerów PKD.