Zdalna rejestracja spółek zoo

Istnieje możliwość rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością za pośrednictwem Internetu. Wiele osób jeszcze nie wie o tym sposobie, który znacznie przyspiesza proces założenia firmy. Elektroniczna rejestracja spółki pozwala wspólnikom znacznie oszczędzić czas na załatwianiu formalności w urzędach. Ogromne kolejki znacznie wydłużają czas wejścia na rynek z oferowanymi usługami.

Zdalna rejestracja spółek zoo sprawia, że właściciele spółki nie mają obowiązku rejestrowania spółek osobiście w urzędach. Możliwość rejestracji spółki z o.o. w trybie online dała ustawa z dnia 1 kwietnia 2011 roku o zmianie ustawy – Kodeksu spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw. Jej przepisy weszły w życie dopiero od 1 stycznia 2012 roku.
Rejestracja spółek online pozwala w krótkim czasie rozpocząć prowadzenie firmy. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie zakładania firm. Z naszą pomocą uda się Państwu w kilka dni prowadzić własny biznes. Doświadczeni eksperci przeprowadzą procedurę rejestracji spółki w sposób profesjonalny oraz bezpieczny.

Zadzwoń teraz