2 miesięczne spółki z o.o. sprzedam

Na rynku można spotkać się z ogłoszeniami typu „2 miesięczne spółki z o.o. sprzedam”. Czy warto kupić gotową spółkę? Czy nabycie spółki jest bezpiecznym rozwiązaniem na otworzenie własnego biznesu?

Zakup gotowej spółki jest właściwym rozwiązaniem dla osób, które chcą pominąć procedurę rejestracji spółki. Gotowa spółka to w pełni zarejestrowany podmiot zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Pozwala prowadzić firmę w jeden dzień od przeprowadzenia transakcji zakupu.

Gotowa spółka ma nadane numery NIP, REGON oraz KRS. Notarialne poświadczenie o braku zadłużeń spółki daje przedsiębiorcy gwarancję bezpiecznego wejścia na rynek.

Jaką spółkę kupić? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup spółki stażowej. Dlaczego? Staż spółki zwiększa szansę na pozyskanie kredytu lub dofinansowania. Tego rodzaju spółka jaką jest dwumiesięczna wzbudza większe zaufanie Klientów.

Oferujemy Państwu gotowe spółki z czystą historią gospodarczą. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty to zapraszamy do kontaktu.