3 miesięczne spółki sprzedam

“3 miesięczne spółki sprzedam” to tytuły ogłoszeń, które coraz częściej pojawiają się na rynku. Cieszą się one dużą popularnością, ponieważ jest to wygodny i szybki sposób na własną firmę. Oferowane spółki są całkowicie czyste. Nie posiadają historii operacji gospodarczych, ani tez żadnych zobowiązań finansowych, ponieważ nigdy nie była na nich prowadzona działalność gospodarcza.

Zakup spółki ze stażem daje wiele możliwości. Jest idealną opcją dla przedsiębiorców, którzy w niedługim czasie chcieliby starać się o finansowanie działalności. Jak powszechnie wiadomo banki zwracają uwagę na długość istnienia przedsiębiorstwa na rynku. Im dłuższy staż posiada firma, tym istnieją większe szanse na otrzymanie kredytu.

W ogłoszeniach “3 miesięczne spółki sprzedam” można także znaleźć informacje, że gotowe firmy posiadają niezbędne numery do ich prowadzenia. Zakup firmy i wszystkie formalności z nim związane trwają 1-3 dni, co jest bardzo dobrą informacją dla osób, które w jak najszybciej chcą zacząć prowadzenie własnej działalności.

Call Now Button