Zmiany w rejestracji spółek 2017

Coraz więcej osób decyduje się na realizację planu jakim jest prowadzenie własnej firmy. Pierwszym etapem założenia firmy jest konieczność wyboru odpowiedniej formy spółki. Należy przeanalizować, która forma najlepiej będzie odpowiadała branży oraz wielkości planowanego przedsiębiorstwa. Kolejnym krokiem jest konieczność rejestracji spółki. Przedsiębiorcy, którzy planują otworzyć firmę w 2017 roku warto, aby zdecydowali się na rejestrację jeszcze przed zakończeniem 2016 roku. Dlaczego?

W przyszłym roku mają zostać wprowadzone zmiany w przepisach dotyczących zakładania spółek. Przedsiębiorcy, którzy chcieć będą zarejestrować spółkę jako podatnika VAT możliwe, że spotkają się z odmową urzędu. Dlaczego? Celem instytucji jest ograniczenie oszustw podatkowych związanych z wyłudzeniami VAT.

Zmiany w rejestracji spółek 2017 mogą znacznie utrudnić założenie firmy. Z tego powodu oferujemy swoją pomoc zarówno dla osób, które chcą w tym roku założyć firmę, jak i tym, którzy planują otworzyć firmę w 2017 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przeprowadzimy cały proces rejestracji.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek