3 miesięczne spółki z o.o. sprzedam

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest często wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej. Posiada ona wiele korzyści, z których chętnie korzystają przedsiębiorcy. Niestety rejestracja spółki jest czasochłonnym procesem. Może wydawać się bardzo skomplikowana. Niektórzy rezygnują z firmy w tej formie już na początku rejestracji, ponieważ nie chcą czekać tak długo na zarejestrowanie działalności.

Dobrym sposobem na własny biznes jest zakup gotowej spółki. Coraz częściej pojawiają się ogłoszenia tj. “3 miesięczne spółki z o.o. sprzedam”. Możliwość zakupu spółki jest bardzo korzystną opcją dla osób, które jak najszybciej chciałyby prowadzić działalność. Staż spółki podnosi zdolność kredytową. Gotowe firmy mają czystą historię, nie posiadają zobowiązań wobec kontrahentów czy instytucji. Ich zakup jest całkowicie czysty.

“3 miesięczne spółki z o.o. sprzedam” to ogłoszenia, które szczególnie polecamy osobom nielubiącym stać w urzędowych kolejkach. Spółki posiadają numery: NIP, REGON, KRS oraz często zdarza się, że także VAT i VAT-UE.