Cena za spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo często wybierana przez osoby, które chcą otworzyć własny biznes. Dlaczego popularność tej formy prawnej jest tak duża? Głównym powodem tego jest fakt, że spółka zachęca swoją atrakcyjnością w kwestii odpowiedzialności wspólników. Odpowiadają oni w ograniczonym zakresie za zobowiązania spółki. Kto ponosi pełną odpowiedzialność? Spółka jako podmiot funkcjonujący na rynku.

Coraz częściej słyszy się o tym, że istnieje możliwość zakupu gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które umożliwia bezpieczne otworzenie firmy w jeden dzień. Dlaczego warto? Podmiot dostępny w sprzedaży posiada kompletną dokumentację, więc nie ma obowiązku dopełnienie czasochłonnych formalności urzędowych.

Jaka jest cena za spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Cena uzależniona jest głównie od stażu spółki. Im dłuższy staż tym cena wyższa, ale warto wspomnieć o tym, że stażowe spółki pozwalają wzbudzić większą wiarygodność firmy na rynku.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Posiadamy szeroki wachlarz spółek dostępnych w sprzedaży.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek