Co jest potrzebne do założenia spółki z oo?

Nim podejmiemy samodzielną próbę zarejestrowania podmiotu gospodarczego, warto zastanowić się co jest potrzebne do założenia spółki z oo.

1. Umowa – należy zapoznać się ze wszystkimi wymogami formalnymi, z listą kwestii, które musi ona regulować, zapisami które warto w niej zawrzeć.
2. Notariusz – jest on niezbędny do zawarcia umowy spółki z o.o., prowadzącej do zawiązania podmiotu, który stanowi jednocześnie pierwszy etap procedury.
3. Formularze, wnioski – konieczne jest pobranie ze strony rządowej lub zabranie z urzędu wszystkich wymaganych formularzy i druków.
4. Wiedza – informacje na temat tego w jaki sposób przeprowadzić rejestrację, jak sporządzić umowę, wypełnić i złożyć wnioski.

O tym, co jest potrzebne do założenia spółki z oo najlepiej wiedzą biura zajmujące się rejestracją podmiotów gospodarczych w imieniu swoich Klientów. Warto zgłosić się do nich o pomoc, skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia gwarantujących natychmiastowe przeprowadzenie procedury, zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.