Spółki bez historii na sprzedaż w Warszawie

Dlaczego warto kupić gotową spółkę? Nabywcy gotowych spółek mogą cieszyć się bezpiecznym prowadzeniem firmy w jeden dzień. Gotowe spółki stanowią w pełni legalne rozwiązanie dla osób, które nie chcą samodzielnie przeprowadzać procedury rejestracyjnej podmiotu.

Przygotowana przez nas oferta spółki bez historii na sprzedaż w Warszawie to możliwość zakupu podmiotu całkowicie przygotowanego do prowadzenia biznesu. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada kompletną dokumentację (NIP, REGON, KRS), ponieważ przeszły proces rejestracji. Nasze spółki posiadają szeroki zakres PKD, co pozwala dopasować podmiot odpowiednio do planowanej przez Klienta specyfiki działalności.

Zachęcamy do zakupu gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością – zajmujemy się sprzedażą spółek od wielu lat! Nasze doświadczenie pozwala doradzić Klientom w wyborze najkorzystniejszego rodzaju spółki. Dodatkowo oferujemy również kompleksowe doradztwo księgowe, podatkowe i prawne dla osób, które chcą podejmować bezpieczne działania na rynku.