Gotowe spółki z o.o. 2019 na sprzedaż

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jeszcze nigdy nie było tak proste. Na rynku pojawia się coraz więcej ofert dotyczących sprzedaży gotowych spółek. Są to podmioty gospodarcze, które przeszły pełną rejestrację w związku z czym są przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Dysponują zatem numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają wpis do wymaganych instytucji, kapitałem zakładowym oraz umową sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Kupując spółkę formalności rejestracyjne ograniczają się do jednego spotkania u notariusza, na którym należy podpisać wymagane dokumenty. Oznacza to, że właścicielami spółki można stać się już w przeciągu jednej doby. Warto podkreślić, że samodzielna rejestracja zajmuje przeciętnie kilka tygodni.

Gotowe spółki z o.o. 2019 na sprzedaż oferuje nasza firma. Zapewniamy gotowe spółki zarejestrowane w 2019 roku. Gwarantuje to, że podmioty te są nowe, nieobciążone żadnymi ukrytymi zobowiązaniami. Nasze spółki jeszcze nigdy nie działały na rynku w związku z czym pozwalają rozpocząć aktywność z zupełnie czystym kontem.

Zadzwoń teraz