Gotowe spółki z o.o. Kraków

Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcom, który właśnie postanowił rozpocząć działalność gospodarczą, to pewnie wiesz, że stoją przed Tobą dwie możliwości. Możesz założyć spółkę samodzielnie, od podstaw, lub kupić gotową.

Pierwsza z możliwości oznacza konieczność rejestracji spółki w KRS, dlatego jest to dla niektórych ogromny minus. Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego to proces niezwykle czasochłonny, więc w przypadku gdy zależy Ci na czasie, warto kupić gotową, czystą spółkę. Dlaczego? Gotowe spółki z o.o.  Kraków rejestrację mają już za sobą! Posiadają one już wszystkie niezbędne numery takie jak  KRS, NIP, Regon, VAT polski i europejski. To niezwykle wygodne rozwiązanie, prawda? Kolejną istotną zaletą jest czystość gotowych spółek. Nie posiadają one żadnych zadłużeń czy zobowiązań finansowych.  Nie jest to możliwe, ponieważ nie posiadają historii gospodarczej.

Jeśli więc jesteś zdecydowany na kupno gotowej spółki,  to skontaktuj się z nami! Posiadamy bardzo szeroką ofertę. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt, byś był w pełni zadowolony oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji. Czekamy na Twoją firmę!