Przeprowadzenie rejestracji spółki

Wiele osób twierdzi, że przeprowadzenie rejestracji spółki , jest procesem bardzo skomplikowanym i czasochłonnym. Nie da się ukryć, że w stwierdzeniu tym jest trochę racji.
Owszem proces ten zajmuje dużo czasu w przypadku, gdy dokumentacja niezbędna podczas rejestracji zawiera błędy lub jest niekompletna. Wynika to z nieświadomości lub niewystarczającej wiedzy podmiotów, chcących zarejestrować własną działalność gospodarczą. Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy oferowanej przez fachowców. Świadczą ją między innymi różnego typu biura rachunkowe, podatkowe i inne firmy.
 
Przeprowadzenie rejestracji spółki wiąże się także z wypełnianiem znacznej ilości dokumentów. Pierwszym krokiem jest zawarcie umowy w formie aktu notarialnego. Następnie trzeba wypełnić wnioski i formularze KRS, w celu wpisania spółki do Krajowego Rejestru Sądowego. Wymagane jest także zgłoszenie spółki w urzędach takich jak ZUS i Urząd Statystyczny.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz uzyskać poradę od specjalisty? Skontaktuj się z nami i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Oferujemy także możliwość pomocy w rejestracji spółki. Poznaj szczegóły już dziś!