Ile kodów PKD można wybrać dla spółki?

Każdy, kto decyduje się na prowadzenie własnej firmy musi zmierzyć się z procedurą rejestracji spółki. Można skorzystać z usług doświadczonych specjalistów, którzy dzięki swojej bogatej wiedzy znacznie przyspieszą czas wejścia na rynek oraz ograniczą formalności do minimum.

Rejestracja spółki wymaga podania obszaru działalności firmy. W tym celu należy wybrać właściwy kod PKD (Polska Klasyfikacja Działalności). PKD charakteryzuje się strukturą wielopoziomową – od ogólnych sekcji, jak rolnictwo, budownictwo, transport, handel hurtowy, do najbardziej szczegółowych podklas.

Podanie kodów ma cel statystyczny.

Ile kodów PKD można wybrać dla spółki? Podczas rejestracji spółki z KRS można podać maksymalnie kodów PKD. W tym jeden przedmiot przeważającej działalności na poziomie podklasy.

Nasze biuro zajmuje się rejestracją spółek od wielu lat. Wszystkich, którzy nie chcą samodzielnie przejmować się procesem rejestracji, zachęcamy do nawiązania współpracy z naszym biurem. Pomożemy dopełnić wszystkich formalności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.