Jak pozyskać VAT dla spółki z o.o. w 2017 roku?

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością bardzo często rejestrowane są jako płatnik podatku od towarów i usług. Podatek VAT w rzeczywistości regulowany jest przez konsumenta, a przedsiębiorca jego wysokość może odliczyć.

Niestety liczne przestępstwa podatkowe, które znacznie osłabiają budżet państwa zmusiły rząd do wprowadzenia szeregu zmian, mających na celu uszczelnienie prawa podatkowego. Tym samym wielu przedsiębiorców musi liczyć się, że ich wnioski o wpis do VATu zostaną odrzucone. Ma to pomóc wyeliminować przedsiębiorstwa zamieszane w tak zwane karuzele podatkowe. Dodatkową niedogodnością stała się kaucja rejestracyjna. Jest to opłata w wysokości od 20 000 zł do nawet 200 000 zł, którą obarczeni zostali przedsiębiorcy, u których wystąpi możliwość pojawienia się zaległości podatkowych.

Zastanawiając się jak pozyskać VAT dla spółki z o.o. w 2017 roku, warto przeanalizować skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy znacznie zwiększą Twoje szanse na udowodnienie prawości swoich działań, a co się z tym wiąże umożliwią Ci uzyskanie upragnionego wpisu.