Kupię gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Myśląc o założeniu własnej działalności, pewnie niejednokrotnie nasunęła Ci się myśl: “kupię gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”. Zakup gotowej spółki, to z całą pewnością bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie chętnie sięgają po nie przedsiębiorcy, którym zależy na czasie.

Według najprostszej definicji gotowa spółka jest w pełni ukształtowanym podmiotem, a więc posiada całą niezbędna dokumentację do podjęcia aktywnej działalności rynkowej. Pośród gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością wyróżnić możemy spółki czyste, nie posiadające historii gospodarczej oraz spółki z tak zwanym stażem (historią).

Przeglądając strony internetowe, z łatwością trafia się na ogłoszenie typu “kupię gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”. Osoby je umieszczające doskonale zdają sobie sprawę, że zakup istniejącego już podmiotu zwalnia z obowiązku rejestracji spółki. Powszechnie wiadomo, ze proces rejestracyjny nie należy do grona łatwych zadań i często stwarza problemy nie tylko cudzoziemcom, ale także wielu naszym rodakom.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci w doborze korzystnej oferty. Gwarantujemy również pomoc podczas aktualizacji niezbędnych danych w wymaganych urzędach. Podejmij z nami współpracę i zyskaj pewność, że cały proces zakupu spółki przebiegnie bardzo sprawnie.