Kupno gotowej firmy

Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej, tylko obawiasz się procesu rejestracji? Powinieneś wiedzieć, że by prowadzić własny biznes, nie trzeba zakładać go od podstaw.

Dobrym rozwiązaniem jest zakup istniejącego już podmiotu. Gotowa spółka jest w pełni ukształtowana, a więc posiadającym kompletną dokumentację, niezbędna do praktycznie natychmiastowego podjęcia aktywnej działalności rynkowej. Gotowe spółki podzielić możemy na spółki czyste (nie posiadające historii gospodarczej) i spółki z tak zwanym stażem (historią). Wybór pomiędzy nimi uwarunkowany jest indywidualnymi potrzebami klienta.
Kupno gotowej firmy zwalnia nas z konieczności przechodzenia przez czasochłonny i stosunkowo dość skomplikowany proces rejestracji.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą gotowych spółek. Posiadamy zarówno spółki czyste, jak i spółki z historią. Gwarantujemy, że wszystkie jednostki wolne są od zadłużeń. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przedstawia Ci szczegóły usługi oraz pomogą w dobraniu korzystnej oferty. Zachęcamy do podjęcia współpracy.