Kupno gotowej czystej spółki

Chcesz poprowadzić firmę pomijając długą i problematyczną rejestrację spółki? Możliwość taką daje kupno gotowej czystej spółki.

Nabywając taką jednostkę stajesz się właścicielem podmiotu w pełni przygotowanego, by natychmiast poprowadzić pod nim działalność gospodarczą. Oznacza to, że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela. Wybór jednostki z czystą historią gospodarczą jest niezwykle istotny, gdyż na rynku nie brak firm oferujących podmioty z ukrytymi zadłużeniami, które w dalszej perspektywie mogą doprowadzić do poważnych problemów, a nawet bankructwa.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Zapewniamy podmioty, które nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności gospodarczej, a więc ich zakup gwarantuje nie tylko pewny, szybki ale również bezpieczny start. Aby stać się pełnoprawnym właścicielem gotowej spółki wystarczy jedynie złożyć podpis na umowie spółki pod okiem notariusza.