Kupno gotowej czystej spółki

Chcesz poprowadzić firmę pomijając długą i problematyczną rejestrację spółki? Możliwość taką daje kupno gotowej czystej spółki.

Nabywając taką jednostkę stajesz się właścicielem podmiotu w pełni przygotowanego, by natychmiast poprowadzić pod nim działalność gospodarczą. Oznacza to, że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela. Wybór jednostki z czystą historią gospodarczą jest niezwykle istotny, gdyż na rynku nie brak firm oferujących podmioty z ukrytymi zadłużeniami, które w dalszej perspektywie mogą doprowadzić do poważnych problemów, a nawet bankructwa.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Zapewniamy podmioty, które nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności gospodarczej, a więc ich zakup gwarantuje nie tylko pewny, szybki ale również bezpieczny start. Aby stać się pełnoprawnym właścicielem gotowej spółki wystarczy jedynie złożyć podpis na umowie spółki pod okiem notariusza.

Call Now Button