Kupno jednoosobowej spółki

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością i spółka akcyjna mogą posiadać kilku wspólników, ale także i tylko jednego. Znaczna większość przedsiębiorców wie, że proces rejestracji spółki jest stosunkowo dość czasochłonny i skomplikowany, dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup gotowego podmiotu.
 
Jeżeli zdecydowałeś się na prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej, w takim razie powinieneś rozważyć kupno jednoosobowej spółki. Gotowa spółka jest w pełni ukształtowanym podmiotem, posiadającym wszelkie numery (NIP, REGON) i uregulowaną sytuację prawną.
 
Zakup jednoosobowej spółki umożliwi Ci praktycznie natychmiastowe podjecie aktywnej działalności rynkowej. Jedyne co musisz zrobić, to dokonać aktualizacji niezbędnych danych w urzędach między innymi takich jak Krajowy Rejestr Sądowy.

Nasza firma oferuje Ci pomoc w dokonaniu wszelkich zmian. Gwarantujemy maksimum satysfakcji i rzetelności pełnionych przez nas zadań, przy jednocześnie jak najniższych kosztach. Przekonaj się sami i podejmij z nami współpracę.