Kupno spółek z o.o. z 2018 roku

Osoby decydujące się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością bardzo często postanawiają kupić gotową jednostkę. Dlaczego? Zakup spółki pozwala w zaledwie jedną dobę nabyć podmiot gospodarczy w pełni przygotowany do powzięcia pod sobą działalności gospodarczej. Niweluje on zatem obowiązki związane z przeprowadzeniem tradycyjnej rejestracji. Jedynym obowiązkiem potencjalnego przedsiębiorcy będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Co ważne, formalność ta musi zostać dopełniona w obecności notariusza oraz tłumacza przysięgłego jeżeli nabywca nie włada w sposób płynny językiem polskim.

Decydując się na nabycie gotowej jednostki warto przeanalizować kupno spółek z o.o. z 2018 roku. Są to nowe spółki z całkowicie czystą historią gospodarczą, zapewniające szybki i bezpieczny start.
Sprzedaż tych podmiotów oferuje nasza firma. Jeśli jesteś zainteresowany koniecznie zadzwoń. Nasi konsultanci przedstawią szczegóły naszej oferty, jak również odpowiedzą na wszelkie pytania.