Kupię spółkę z 2018

Przeglądając komunikaty na portalach ogłoszeniowych w kategorii “firmy” nieustannie można natknąć się na tytuł “kupię spółkę z 2018 roku”. Wiele osób szuka sposobu na pominięcie niedogodności związanych z tradycyjną rejestracją. Kupując spółkę mogą natomiast za pomocą jednego podpisu nabyć firmę gotową aby niemal natychmiast prowadzić działalność gospodarczą.
Kupując spółkę zarejestrowaną w 2018 roku przedsiębiorca ma pewność, że otrzymuje na własność podmiot nowy, niezadłużony pozwalający mu na szybki i bezpieczny start na rynku.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek zarejestrowanych w roku 2018. Gwarantujemy podmioty gospodarcze, które przeszły już pełen proces ewidencyjny, czego potwierdzeniem są ich numery NIP, KRS, REGON oraz opcjonalnie VAT. Co ważne, nasze spółki są czyste, pozbawione historii gospodarczej. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania z zakresu zakładania i prowadzenia spółek