Otwarcie firmy

Wyobrażasz sobie otwarcie firmy bez przechodzenia przez żmudne, czasochłonne i skomplikowane procedury rejestracyjne? Jeżeli nie chcesz przechodzić przez proces wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym lub chcesz szybko zarejestrować firmę, a nie czekać tygodniami na wniosek – zdecyduj się na gotowe spółki na sprzedaż. Podmioty gospodarcze oferowane przez naszą Kancelarię to podmioty, które stanowią idealną alternatywę dla długotrwałej rejestracji.

Nie musisz już myśleć jak i gdzie sporządzić akt notarialny lub w jaki sposób wypełnić wniosek w trybie S24. Ani pierwsza, ani druga metoda nie będzie potrzebna. Gotowe przedsiębiorstwa wyposażone zostały we wpis w KRS oraz dodatkowo, na życzenie Klienta w VAT. Ponadto, opłacony mają także kapitał zakładowy oraz sporządzoną umowę. W rezultacie tak skonstruowane jednostki gospodarcze zdolne są do rozpoczęcia działalności już w dniu zakupu.

Zainteresowanych szybkim rozpoczęciem działalności gospodarczej lub ominięciem formalności zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy pełną ofertę naszej usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.