Pomoc przy rejestrowaniu spółki z o.o. przez Internet

Samodzielna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może sprawiać problemy, dlatego też coraz częściej firmy oferują pomoc przy rejestrowaniu spółki z o.o. przez Internet.

Spółka z o.o. jest jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet możliwa jest od 2012 roku na platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Przedsiębiorcy chętnie zakładają działalność zdalnie, gdyż jest to znacznie wygodniejszy sposób. Spółka zostaje zarejestrowana w przeciągu 24 godzin od chwili złożenia wniosku. Wybierając rejestrację spółki z o.o. online można zaoszczędzić czas, ale też pieniądze. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów notarialnych związanych z umową spółki, ponieważ jest ona tworzona za pomocą wzoru dostępnego na stronie, a nie w formie aktu notarialnego.

Nasza firma oferuje pomoc przy rejestrowaniu spółki z o.o. przez Internet. Zapraszamy zainteresowane osoby z całej Polski!