Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zdalnie

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Są jedną z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej. Ta forma działalności często wybierana jest przez przedsiębiorców, gdyż posiada sporo zalet. Niestety rejestracja spółki z o.o. może sprawiać problemy. Tradycyjne założenie spółki w tej formie jest procesem długotrwałym, dlatego też niejeden przedsiębiorca na założenie spółki online,

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zdalnie trwa zaledwie 24 godziny. Możliwa jest od 2012 roku na platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Aby założyć spółkę w ten sposób wymagane jest posiadanie zwykłego e podpisu, jednak planowane są zmiany w tym zakresie, dlatego warto zarejestrować firmę jak najszybciej.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zdalnie generuje mniejsze koszty niż tradycyjne założenie firmy w tej formie – umowa spółki tworzona jest na na podstawie wzoru dostępnego w systemie. Jesteś zainteresowany założeniem spółki z o.o.? Skontaktuj się z nami!