Pomoc przy sprzedaży spółki

Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej przedsiębiorca musi m.in. liczyć się z problematyczną procedurą rejestracją podmiotu gospodarczego.

Wiele podmiotów na rynku oferuje gotowe spółki, które następnie sprzedawane są potencjalnym klientom. O ile sama transakcja nie wydaje się być trudna, to w niektórych przypadkach pomoc przy sprzedaży spółki także może okazać się bardzo pomocna. Jedynym wymaganiem formalnym, jakie spełnić musi Klient jest podpisanie dokumentów u notariusza.

Klient, który nabywa gotowe i zarejestrowane przedsiębiorstwo nie musi tracić czasu na skomplikowane i czasochłonne procedury. Spółki wystawione na sprzedaż posiadają opłacony minimalny kapitał zakładowy, numery identyfikacyjne NIP i REGON, wpis do KRS, prestiżową lokalizację oraz szeroki zakres kodów PKD. Decydując się na zakup istniejącej działalności gospodarczej klienci otrzymują wraz ze spółką bezbłędnie prowadzone księgi oraz dokumenty rachunkowe. Nasi eksperci posiadają także pisma potwierdzające brak zadłużeń i zobowiązań umową.