Tanio kupię spółkę z o.o.

Niektórym osobom wydawać się może, że po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową “tanio kupię spółkę z o.o.” znajdą upragnione przedsiębiorstwo, które zdolne będzie rozpocząć działalność już w dniu zakupu. Niestety, nie zawsze sprzedaż gotowych spółek przeprowadzana jest z legalnego i sprawdzonego źródła. W związku z tym, nabywca oprócz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nabyć może także jej ewentualne zobowiązania. Sytuacja taka może mieć miejsce, jeżeli ofertę sprzedaży proponuje osoba prywatna, często nie zdając sobie sprawy z zaistniałej sytuacji.

W celu uniknięcia takiej sytuacji, proponujemy zakup z legalnego źródła. Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych już od wielu lat. Jako profesjonalni i sprawdzeni eksperci posiadamy gwarancję zaufania i bezpieczeństwa. W skład naszej oferty znaleźć można nie tylko czyste spółki, ale także stażowe podmioty, idealne pod dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Dodatkowo, na życzenie Klienta firma może być zarejestrowana w prestiżowej lokalizacji. Każda jednostka ma także numer NIP, REGON, wpis w VAT, opłacony minimalny kapitał oraz szeroki zakres kodów PKD. Jeżeli planujesz zakup przedsiębiorstwa, ale nie wiesz skąd będzie najlepszy wybór, to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura.