Pomoc w rejestracji spółki przez internet

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością możliwa jest zarówno tradycyjnie, jak i przez Internet. Prowadzenie firmy w tej formie nadal jest bardzo popularne w Polsce. Przedsiębiorcy często wybierają spółkę z o.o., ponieważ jej prowadzenie posiada wiele korzyści. Coraz częściej spółka z o.o. zakładana jest przez Internet, gdyż jest to korzystniejsze rozwiązanie.

Rejestracja spółki z o.o. online przebiega w bardzo szybkim czasie. Już po maksymalnie 24 godzinach spółka jest całkowicie zarejestrowana. Możliwość zakładania spółek z o.o. istnieje od 1 stycznia 2012 roku dzięki platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Umowa spółka tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na stronie.

Rejestracja spółki w ten sposób to oszczędność czasu i pieniędzy. Warto jest założyć firmę właśnie w taki sposób. Nasza firma zajmuje się od kilku lat zakładaniem spółek dla podmiotów z całej Polski. Oferujemy pomoc w rejestracji spółki przez internet. Zapraszamy do kontaktu.