Zdalne rejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Zdalne rejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z pomocy oferowanej przez firmy podczas rejestracji spółek z o.o. online.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet możliwa jest od 1 stycznia 2012 roku na platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Taka forma zakładania spółki jest bardzo wygodna. Przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze. Spółka zostaje zarejestrowana w maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Warto jest rejestrować przedsiębiorstwo przez Internet, gdyż umowa spółki tworzona jest w oparciu o wzór dostępny na platformie, a nie w formie aktu notarialnego, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej rejestracji. W ten sposób nie trzeba płacić wysokich kosztów notarialnych.

Jesteśmy doświadczoną w zakładaniu spółek firmą. Oferujemy zdalne rejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz sprzedaż gotowych spółek.

Call Now Button