Porady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej

Jeżeli trafiłeś na ten artykuł, to pewnie chcesz założyć własną działalność gospodarczą, prawda?

W pewien sposób dam Ci porady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej. Zacząć prowadzić przedsiębiorstwo możesz na 2 sposoby: poprzez rejestrację spółki lub zakup gotowych spółek. Która metoda jest lepsza?

Ciężko stwierdzić, to zależny od oczekiwań klienta. Jeżeli chcesz szybko zacząć prowadzenie firmy powinieneś kopić spółkę. Jest to szybszy sposób, nie wymaga chodzenia po urzędach i wyczekiwania na wpis do KRS-u. Sięgając po gotowe spółki już 24 godziny po dokonaniu transakcji możesz działać dla swojej firmy. Natomiast proces rejestracji spółki trwa o wiele dłużej. Po pierwsze musisz sporządzić umowę spółki, dokonać rejestracji w KRS oraz zdobyć wszystkie niezbędne numery takie jak: REGON, NIP czy VAT. Jak widzisz tych czynności jest znacznie więcej.

Nasza firma od lat zajmuje się rejestracją, czy też pośrednictwem przy zakupie gotowych spółek. Skontaktuj się z nami, a nie będziesz musiał dłużej wpisywać w internet: „porady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej”. U nas wybierzesz odpowiednią usługę dla siebie.

1 thought on “Porady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.