Pozyskiwanie VAT dla spółki w 2017 roku

Jak wiadomo proces rejestracji spółki jest skomplikowany i długotrwały. Wielu przedsiębiorców zastanawia się czy są w stanie sami poradzić sobie z założeniem własnej działalności gospodarczej. Dodatkową komplikacją jest to, że pozyskiwanie VAT dla spółki w 2017 roku będzie znacznie utrudnione a dla niektórych wręcz niemożliwe.

Na początku nowego roku planowane jest wprowadzenie zmian, które będą miały na celu lepszą weryfikację podmiotów starających się o wpis do rejestru. Coraz częściej pojawiały się oszustwa podatkowe, dlatego zmiany zdaniem Ministra Finansów są potrzebne. Planowane było wprowadzenie kaucji rejestracyjnej, jednak rząd nie podjął jeszcze jednoznacznej decyzji co do tego pomysłu. Niektórzy przedsiębiorcy muszą się liczyć się z odmową rejestracji spółki w rejestrze VAT.

Chcesz zarejestrować spółkę ale sprawia Ci to ogromne problemy? Znamy rozwiązanie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zarejestrujemy firmę za Ciebie. Pomożemy także pozyskać VAT dla Twojej spółki.